Cracovia Górnik Zabrze SSA Sportowa Spółka Akcyjna Jagiellonia Białystok Korona Kielce Lech Poznań Lechia Gdańsk Legia Warszawa Piast Gliwice Podbeskidzie Bielsko-Biała Pogoń Szczecin Ruch Chorzów Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław Górnik Łęczna Wisła Kraków GKS Bełchatów Zawisza Bydgoszcz

Valencia lepsza od Villarrealu

Wydarzenia - Ligi zagraniczne - Hiszpania
Niedziela, 23 Marzec 2014 21:13
Valencia wygrała w 29. kolejce Primera Division z Vilarrealem 2:1. Tym samym Nietoperze tracą do Żółtej Łodzi Podwodnej sześć punktów.

W pierwszej połowie dwa gole dla gospodarzy strzelił Javi Fuego. Na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu honorowego gola strzelił Giovani dos Santos.

Valencia jest na ósmej pozycji i do siódmego Villarrealu traci sześć punktów.

kol, PilkaNozna.pl

Valencia

Alves - Pereira , Ruiz , Mathieu , Bernat - Barragan , Fuego , Parejo , Keita , Cartabia - Alcacer
20. Guaita Alves
46. Vezo Ruiz
83. Vargas Rojas Cartabia

Villarreal CF

Asenjo - Costa , Musacchio , Dorado , Jokić - Torres , Pina , Soriano , Cani - Uche , Dos Santos

Villarreal CF:
Pina (35 min.), Cani (45 min.), Torres (61 min.)

7 kolejka

7 kolejka

7 kolejka

• 19:53 Pierwsza porażka Górnika w sezonie
    Do meczu ze Śląskiem Wrocław piłkarze Górnika Zabrze podchodzili z kapitalnym bilansem. Jednak sobotnie spotkanie przyniosło pierwszą...